Kruizas laivu į Paksos - Antipaksos, Gajos uostas (su pervežimo galimybe)
• Pervežimas autobusu į ir iš viešbučio bei Korfu uosto • Visos dienos daugiakalbis profesionalus gidas laive • Kvapą gniaužiantys Paksos Mėlynieji urvai • Baltos Erimičio uolos • Ortolito ola ir gamtos stebuklas Tripito (Kamara) • Maudynės turkio spalvos Antipaxos salos paplūdimiuose • Vaizdingas Gajos kaimelis. • Būkite pasiruošę fotografuoti! Gali atsirasti delfinų!

Kainos:

Be pervežimo suaugusiajam 40 EUR, vaikui iki 12 metų 25 EUR

Su pervežimu suaugusiajam 45 EUR, vaikui iki 12 metų 30 EUR

 

Trys Jonijos jūros brangenybės – Paksos ir Antipakso salos, esančios netoli pietinės Korfu pakrantės, ir garsieji Mėlynieji Paksos salos urvai – suteikia galimybę pažvelgti į paslaptingą salų grožį ir galimybę tyrinėti vaizdingą Gajos, Paksos salos sostinės, uostą.

Kokios graikiškos atostogos be kruizo jūra?

 

Išplaukiant iš Korfu miesto uosto pamatysite Korfu senamiestį ir dvi jo venecijietiškas tvirtoves. Plaukiant į pietus, atsiveria Kanoni pusiasalis ir Mon Repos rūmai – princo Phillipo gimtinė. Matomi turistiniai kurortai: Perama, Benitses, Kavos kaimas ir piečiausias Korfu taškas – Asprokavos kyšulys. Artėjant kanalui tarp Korfu ir Paksos salos atsiveria nuostabūs alyvmedžių ir kiparisų vaizdai, dengiantys vešlią Pakso salą. 

 

Išplaukiant iš Lefkimio uosto, pietinės salos dalies, matysite Asprokavos kyšulį ir toliau Jums jau atsivers Paksos sala, kuri nuo Korfu salos nutolusi apie 13 km.

 

Legenda pasakoja, kad Paksos salą suformavo jūrų dievas Poseidonas, kai galingu trišakio smūgiu nukirto Korfu gabalą ir nutempė jį į pietus, kad sukurtų idilišką prieglobstį savo didžiajai meilei – nimfei Amfitritei.

 

Šiaurinėje Paxos matyti natūrali Lakos įlanka ir masinio turizmo nesugadintas tradicinis kaimas, tinkantis ieškantiems ramybės ir ramybės. 

 

Toliau plaukiame į pietus palei vakarinę Paksos salos pakrantę, mėgaudamiesi įspūdinga uolėta pakrante. Laivas įplaukia į kvapą gniaužiančius jūros urvus, kurių skaidrus mėlynas vanduo paliks be žado. Mėlynųjų urvų jūrų zona yra natūrali Viduržemio jūros ruonių vienuolio (monachus monachus) buveinė. 

 

Paksas, Antipaksas ir apylinkės yra įtrauktos į ΝΑΤURΑ 2000 – gamtos apsaugos teritorijų tinklą. Atvykstame iki nedidelės, bet tobulai suformuotos Antipaksos salos, kurios smėlėtos mėlyno vandens įlankėlės buvo palygintos su Karibų jūros įlankomis. Čia turėsite galimybę išsimaudyti krištoliniame Mesavirkos arba Virkos vandenyje.

 

Grįžtame į Paksos salą iš rytinės salos pusės, kur pamatysime mažas Skaltsonisi ir Mongonisi salas, vaizdingą Gaios kaimo uostą ir dvi mažas salas – Panagia ir Agios Nikolaos. 

 

Prisišvartuojame vaizdingo Gaios kaimo uosto centre. Paklaidžiokite nuostabiomis siauromis gatvelėmis, aplankykite suvenyrų parduotuves ir pasimėgaukite pietumis vienoje iš tradicinių tavernų. 

 

Maršrutas

08:45 Išvykimas iš pagrindinio Korfu uosto

10:00 Išvykimas iš pietinės dalies Lefkimi uosto. 

  • 11:30 Laivas į įplaukia kvapą gniaužiantį Ipapanti urvą
  • 12:00 Įėjimas į Ahai urvą
  • 12:40 Atvykimas į Antipaxos salą. Švartavimas maudynėms
  • 13:40 Išvykimas iš Antipaksos
  • 14:10 Atvykimas į Gajos uostą
  • 16:30 Išvykimas iš Gajos uosto
  • 18.00 Atvykimas į Lefkimi uostą

19.00 val Atvykimas į pagrindinį Korfu uostą

 

SVARBI INFORMACIJA

Į kainą įskaičiuota

Visos dienos daugiakalbis profesionalus gidas laive (daugiau nei dviem kalbomis).
Vietiniai mokesčiai

Į kainą neįskaičiuota
Pervežimas autobusu į viešbutį ir Korfu uostą (neprivaloma)
Prekės įsigytos iš laive esančio baro

Reikalingi daiktai
Fotoaparatas (arba vaizdo kamera), vandeniui atspari kamera, maudymosi kostiumėlis, kaukė, rankšluostis, akiniai, kepurė, patogūs batai ar basutės, didelio faktoriaus apsaugos nuo saulės priemonės (rekomenduojama).

Papildoma informacija

Dėl pervežimų:

Pervežimo autobusu trukmė priklauso nuo jūsų viešbučio vietos (apytiksliai nuo 20 iki 120 minučių). Prašome atvykti į susitikimo vietą ne vėliau kaip prieš 5 .
Išplaukimas iš uosto 08:45 val. Įlaipinimas nuo 08:00 iki 08:35
Jei nesate užsisakę paėmimo ir pervežimo autobusu, uoste likus bent 20 minučių iki numatyto laivo išvykimo laiko.
Korfu uoste yra automobilių stovėjimo aikštelė. (3 eurai 24 val.).
Laive esantys patogumai: 2 atviri deniai su apžvalgos-sėdimomis zonomis, pagrindinė salė su oro kondicionieriumi, televizorius, DVD, stereo muzika, savitarnos baras, tualetai, dušai, kabinos ir persirengimo zonos.
Baras siūlo įvairią kavą, alkoholinius gėrimus, gaiviuosius gėrimus, sultis, skrebučius, sumuštinius, picas, raguolius ir keletą kitų užkandžių.
Laivas sustoja urvų viduje, kur turėsite galimybę nusifotografuoti.
Laisvas laikas maudynėms Antipaksose (nuo 50 iki 70 minučių, priklausomai nuo oro).
Laivas įplaukia į siaurą Paxos kanalą ir Panagia bei Agios Nikolaos salas ir švartuojasi 50 metrų atstumu nuo pagrindinės Gaios aikštės (110–130 minučių laisvo laiko).
Penkios minutės pėsčiomis nuo pietinės kaimo pusės yra nedidelis Gaios paplūdimys.
Vaikus turi lydėti suaugęs asmuo.
Netinka tiems, kurie turi judėjimo problemų.
Išvykimo laikas gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į vietos eismo sąlygas.
Kruizo grafikas gali keistis dėl oro sąlygų.

Atšaukimo taisyklės
1. Atšaukus likus bent 24 valandoms iki numatyto išvykimo, atšaukimo mokestis netaikomas.
2. Atšaukus per 24 valandas nuo numatyto išvykimo, taikomas 100 % atšaukimo mokestis.
3. Kruizas vyksta esant palankioms oro sąlygoms. Jei kruizas atšaukiamas dėl prasto oro, jums bus suteikta galimybė pasirinkti kitą datą arba susigrąžinti visus pinigus.Calendar is loading...
0.00

Vardas*:

Pavardė*:

Email*:

Dalyviai*:

Vaikai 4-12 m.:

Vaikai iki 4 m.:

Mob. telefonas*:

Pageidaujama kalba:

Apgyvendinimo vieta*:

Įlaipinimo uostas:

Detalės (Visų asmenų vardai, pavardės, pilietybė ir pilna gimimo data - metai, mėnesis ir diena) :Calendar is loading...
0.00

Vardas*:

Pavardė*:

Email*:

Dalyviai*:

Vaikai 4-12 m.:

Vaikai iki 4 m.:

Mob. telefonas*:

Pageidaujama kalba:

Apgyvendinimo vieta*:

Įlaipinimo uostas:

Detalės (Visų asmenų vardai, pavardės, pilietybė ir pilna gimimo data - metai, mėnesis ir diena) :