Kai pasieki stogą, norisi daugiau ir kitaip

MB „Mano Graikija“ įkūrėjos – Aušra Ir Kristina. Susipažinom seniai seniai, Egipte 😊. Atostogavom su šeimomis. Vėliau kita bendra kelionė, vėliau dar viena. Supratom, kad mūsų norai labai panašūs. Pagalvojom - kodėl nesusiburt į vieną komandą?

Kodėl su mumis?

Mūsų asmeninės ekskursijos tik mažam būreliui žmonių. Todėl visad pakreipsime kelionę ten, kur Jūs norėsite, pabūsime ilgiau ten, kur Jums patiks.

Mes pačios keliautojos, pačios išbandom, ragaujam. Nepagražinam vietų, rodom, koks tikrasis Korfu gyvenimas, pasakojam apie maistą, kasdienybę, šventes….

Mes dirbame tik su patikimais,  draugiškais, laiko patikrintais partneriais. 

Laukiam Jūsų čia. Kristina ir Aušra

Aš Aušra. Atsidūriau Korfu pati sau netikėtai. Tik pasirodė pirmieji skrydžiai, su drauge nusipirkom bilietus. Nieko neplanavom, rinkomės nuotykius. Automobiliu po salą. Be aprašų, be žemėlapio, nes taip įdomesni atradimai, važiuoji, kur kelias veda, sustoji ten, kur nežinai. Vietiniai kraipė galvas – tuo metu Lietuvos čia nelabai kas žinojo, vienintelis dalykas, kas mums padėjo – pokalbiai apie krepšinį (Sabonis, Jasikevičius…). Sužavėjo gamta, laukiniai paplūdimiai, nuoširdūs pokalbiai su graikais.

 Lietuvoje tuomet buvau turizmo įmonės bendrasavininkė. Darbas su verslo klientais, stambūs projektai, konferencijų ir seminarų organizavimas, dalyvavimas įvairiose veiklose. Kai supranti, kad ugnelė viduje užgeso, bet  iš visų jėgų bandai pastumti save pačią, pradedi suvokti, kad reikia kažką keisti. Nes kitaip uždusi.  

Taip jau susiklostė asmeninis gyvenimas, kad apsigyvenau Korfu. Tarsi pradėjau nuo nulio. Priprantu prie savitos graikiškos gyvenimo virtuvės, mums kiek neįprastų keistokų nerašytų įstatymų. Norint užmegzti verslo santykius, reikia kažką pažinoti. Vis labiau priimu, sakyčiau, sveiką ar net tobulą graikišką virtuvę. Tiesa, pasiilgstu ir šaltibarščių, ir apvaliųjų vaflių, ir grikių…

Kuo labiau važinėju po Korfu, susipažįstu su žmonėmis, tuo labiau suprantu, kad daug ko apie juos nežinau. Bet tai, ką jau žinau, mielai pasidalinsiu. Mano maršrutai su dalele manęs – įdedu visą meilę Korfu salai. Kad atvažiuotumėt ne vienąkart.

 Aš Kristina. Dirbu su reklama. Ieškau, kuriu, bandau, braukau ir vėl iš naujo kuriu. Kelionės – tai mano gyvenimo būdas, mano hobis, mano variklis. Net mano vestuvių tema, kurią pati kūriau, organizavau, apipavidalinau, buvo kelionės – daug lėktuvėlių, senas lagaminas. Aš tokia. Nemoku būt vienoje vietoje. Kaip sakoma, nauji potyriai mane veža ir uždega. 

Turiu du vaikus, dar nedideli. Kiekvieną jų šventę darau ypatinga – kokia tema jie nori, tokiai ir ruošiuosi. Dekoracijos, stalas, maistas, žaidimai. Mano vyras Edgaras pritaria man, palaiko. Noriu visą savo organizavimo patirtį sutelkti į tai, kas man patinka ir duoda peno fantazijai bei džiaugsmo, kai  pavyksta įgyvendinti – gimtadieniai, mergvakariai, vestuvės, krikštynos. Mano motto – tai, kas kitam atrodo neįgyvendinama, man tik suteikia sparnus. Juk tobulėjimui ribų nėra.

Pramones  konfederacijos logo

Nuo 2023 m. sausio 24 d. esame – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė